Запрошуємо до участі у XIІI Міжнародній конференції «Сучасні проблеми моделювання соціально-економічних систем»

V-й Всеукраїнська конференція «Сучасні інформаційні технології, засоби автоматизації та електропривод»

23–24 квітня на базі Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА, м. Краматорськ) відбулася V Всеукраїнська науково-технічна конференція «Сучасні інформаційні технології, засоби автоматизації й електропривод».

Конференція організована за ініціативи ДДМА спільно з громадською спілкою «ІТ-кластер Донеччини» (ITClusterDonbass), до складу якої нещодавно увійшов Інститут економіки промисловості НАН України.

Метою проведення конференції було обговорення напрямів та проблем використання сучасних інформаційних технологій у складних технічних та економічних системах, обмін досвідом із теоретичних і експериментальних досліджень у галузі методів інженерії знань та інтелектуальних систем прийняття рішень, обговорення нових технологій, методів і засобів автоматизації, перспектив розвитку енергозберігаючих технологій, систем і перетворювачів енергії в промисловості.

V-й Всеукраїнська конференція «Сучасні інформаційні технології, засоби автоматизації та електропривод»На пленарному засіданні конференції із привітальним словом виступив п.н.с. відділу проблем перспективного розвитку паливно-енергетичного комплексу, д.е.н. Драчук Ю.З. та із доповіддю щодо формалізації процесів забезпечення розвитку смарт-виробництв в умовах Четвертої промислової революції п.н.с. відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу, д.е.н. Турлакова С.С.

Також у конференції прийняли участь співробітники відділу економічних проблем соціальної політики – д.е.н. Антонюк В.П., відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу – к.е.н. Мазур О.А., к.е.н. Заніздра М.Ю. та сектору економічних проблем розвитку промислового виробництва – к.е.н. Збараська Л.О. та Щербакова С.О.

Робота конференції проходила в онлайн-форматі та у заочній формі, де загалом взяли участь 132 науковці, фахівці, аспіранти та магістранти з 22 установ та підприємств України. На розгляд та обговорення було представлено понад 90 доповідей і повідомлень за 12 напрямами.

Більш докладну інформацію можна знайти на сайті конференції.