Сучасні інтелектуальні інструменти активізації бізнес-ініціатив підприємств реального сектору економіки

Сучасні інтелектуальні інструменти активізації бізнес-ініціатив підприємств реального сектору економіки

23 липня 2020 рокузавідувач відділу проблем економіки підприємств д.е.н., проф. Н.Ю. Брюховецька, завідувач відділу проблем регуляторної політики та розвитку підприємництвад.е.н., проф. В.І. Ляшенко, співробітники відділу проблем економіки підприємств к.е.н., доц. Т.Ю. Коритько та к.е.н. Л.В. Іваненко, співробітник відділу проблем Сучасні інтелектуальні інструменти активізації бізнес-ініціатив підприємств реального сектору економікирегуляторної політики та розвитку підприємництва к.е.н. Н.В. Трушкіна, співробітник відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу к.е.н., с.н.с. О.В. Вієцька взяли участь в Форумі «Кластерних та креативних ініціатив», що був організований Донецькою торгово-промисловою палатою в режимі zoom-конференції.

Програма форуму та зміст доповідей спікерів наштовхнув на пошук методів подальшої активізації наукових досліджень. Мова йде про таке явище, як нетворкінг. Формування ділових відносин, пошук нових знайомств, процес встановлення контактів, які можуть бути використані в діяльності для максимізації результату, пошуку нових альтернатив розвитку відіграють важливу роль у професійному зростанні працівників та ефективності роботи організації.
Форум «Кластерних та креативних ініціатив» надав можливість ознайомитись з проблемами бізнесу, зокрема Донецького регіону, доторкнутися до шляхів упередження конфліктів, мотивації та самомотивації працівників. Все це є корисним для виконання наукових досліджень за тематикою інституту.