Аспірантка Інституту прийняла участь в Європейському Форумі Альпбах

Аспірантка Інституту прийняла участь в Європейському Форумі Альпбах

Аспірантка Інституту економіки промисловості НАН України Карина Радченко прийняла участь у Європейському Форумі Альпбах (European Forum Alpbach). Захід проходить щорічно з 1946 року в регіоні Тіроль (Австрія) та є однією з найстаріших дискусійних платформ у Європі, що об’єднує політиків, вчених, бізнесменів і студентів зі всього світу, щоб обговорювати і створювати нові ідеї для вирішення європейських та глобальних проблем. 

Цьогоріч велику увагу приділено війні в Україні та іншим глобальним викликам, у тому числі кліматичним змінам, питанню майбутнього Європи та переосмисленню економічних та соціальних стратегій. Багато дискусій присвячено інноваціям, цифровій економіці та сталому розвитку, що є тематикою наукового дослідження Карини.

Здобутки наших дослідників і навчання міжнародному досвіду сприяють активізації потенціалу нашого Інституту та свідчать про високий рівень вмотивованості наших кадрів. Сподіваємося на плідну роботу та подальші досягнення наших аспірантів!

Нагадуємо, що Інститут економіки промисловості НАН України є партнером Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Інновації для відновлення України: погляд молоді», що проводиться в рамках реалізації міжнародного освітньо-наукового проєкту «Territory of innovations: best practices for sustainable development at the local level». Детальна інформація про конкурс доступна за посиланням.