Участь у міжнародних заходах Ягелонського університету (Польща) 

Участь у міжнародних заходах Ягелонського університету (Польща) 

Протягом 13-17 березня поточного року на базі Ягелонського університету у Кракові проходив Тиждень якості освіти – унікальний захід, який проводиться регулярно з 2012 року.

Тиждень якості освіти – це університетський проект, який користується значною та постійно зростаючою зацікавленостю як надихаючий майданчик для обміну досвідом.  Поміж іншим, ввін створює можливості для створення контакітв у науково-освітніх колах. У його роботі приймають участь представники усіх груп академічної спільноти Ягеллонського університету, а також, велика кількість стейкхолдерів.

Представниця Інституту – к.н. з держ. упр., с.н.с. відділу проблем регуляторної політики і розвитку підприємництва Бородіна О.А. прийняла участь у дебатах з питань якості освіти (13 березня, модератор – Богуслав Вайзер), а також міждисциплінарному семінарі «Ефективні методи управління проектами» (15 березня, модератор проф. Михал Адамчик).

Метою семінару стало надання практичних прийомів та порад щодо управління проектами. На воркшопі обговорювалися перевірені методи ефективного планування проекту, контролю його результатів та координації роботи команди проекту.

Семінари, лекції, майстер-класи, дебати, дискусії та інші заходи Тижня якості освіти, що проходили як у стаціонарній, так і в дистанційній формі, безумовно, надали можливості для обміну досвідом щодо підвищення якості освіти, отримання feedback про задоволеність освітою від учасників освітнього процесу, містили практичні методи управління проектами, перевірені моделі ефективного планування проекту, контролю його результатів та координації роботи проектної команди.

Форум обміну фаховим досвідом стане міжнародною  площадкою для налагодження співпраці, а також, практичною допомогою для впровадження інноваційних ідей та вдосконалення методів навчання.