Відбулася щорічна відкрита конференція ІТ-розробників «ITConnect»

Відбулася щорічна відкрита конференція ІТ-розробників «ITConnect»

22 квітня 2021 р. в м. Краматорськ відбулася щорічна відкрита конференція ІТ-розробників «ITConnect», організаторами якої виступила громадська спілка «ІТ Кластер Донеччини» (ГС «ІТ Донеччина», IT Cluster Donbass).
На конференції було оголошено про вступ до складу «ІТ Кластер Донеччини» Інституту економіки промисловості НАН України та громадської спілки «Академія економічних наук України». Відповідні документи про вступ до IT Cluster Donbass підписано директором Інституту економіки промисловості НАН України, академіком НАН України, д.е.н. Амошею О.І. та віце-президентом Академії економічних наук України, д.е.н. Ляшенко В.І.
Відбулася щорічна відкрита конференція ІТ-розробників «ITConnect»На заході представник IT Cluster Donbass у м. Краматорськ від ІЕП НАНУ д.е.н. Турлакова С.С. виступила із доповіддю «Про необхідність консолідації зусиль підприємців, науковців, освітян в рамках ІТ кластера щодо розвитку Донецького регіону».
ГС «ІТ Донеччина» об’єднує представників ІТ компаній, місцевої влади, науки та освіти у м. Краматорськ та Донецькій області для розвитку інформаційних, комп’ютерних та цифрових технологій та інновацій та створення умов ефективного розвитку відповідних галузей в Україні. Діяльність спілки направлено на підвищення конкурентноспроможності та інвестиційної привабливості Донецької області в сфері ІТ технологій та розвитку суспільства в розрізі освітнього, соціального та кадрового напрямків.