За результатами воркшопів щодо смарт-спеціалізації Донецьку область включено до Європейської платформи смарт-спеціалізації S3

За результатами воркшопів щодо смарт-спеціалізації Донецьку область включено до Європейської платформи смарт-спеціалізації S3

За результатами воркшопів щодо смарт-спеціалізації за напрямами «Машинобудування та IT» та «Кераміка», Донецька область слідом за Луганщиною включена до Європейської платформи смарт-спеціалізації S3. До роботи воркшопів щодо смарт-спеціалізації Донецької області були залучені співробітники Інституту економіки промисловості НАН України д.е.н., проф. Ляшенко В.І., д.е.н., доц. Турлакова С.С. та к.е.н., доц. Коритько Т.Ю.

Підготовка заявки та реєстрація на Платформі S3 стала можливою завдяки допомозі експертів Українського інституту міжнародної політики. Команду Донеччини також консультувала незалежна експертка Європейської комісії Юргіта Петрауск’єне (EUS cience Hub –Joint Research Centre).

Проєкт «Трансформація регіонів через спільні розумні рішення» реалізується Українським інститутом міжнародної політики у партнерстві з Донецькою та Луганською обласними державними адміністраціями за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

З більш детальною інформацією щодо заходу можна ознайомитись на офіційній фейсбук-сторінці Українського інституту міжнародної політики.