Уроки з досвіду країн ЄС для України: економічний розвиток, антикорупційна реформа та довіра до судів

Уроки з досвіду країн ЄС для України: економічний розвиток, антикорупційна реформа та довіра до судів

26 вересня 2019 р. відбулась міжнародна конференція «Уроки з досвіду країн ЄС для України: економічний розвиток, антикорупційна реформа та довіра до судів» в межах проекту «Побудова мостів в державній політиці: Україна», який реалізується за фінансової підтримки Foundation Open Society Institute в співпраці з OSIFE при Open Society Foundation.
Учасниками панельної дискусії «Як перетворити малі та середні підприємства України на глобальних гравців?» стали: Dmitriy Romanovich, заступник міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства, Dr. Niclas Rüffer German International Cooperation, GIZ, Kyiv (Німеччина), Dmytro Yablonovskyy, заступник директора Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy, Oksana Kuziakiv, виконавчий директор Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, Svetlana Mykhailovska, заступник директора European Business Association. Модератором виступив Hlib Vyshlinsky, виконавчий директор Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy.
В обговоренні актуальних питань розвитку малого та середнього бізнесу в Україні прийняв участь керівник відділу проблем регуляторної політики та розвитку підприємництва д.е.н., проф. В.І. Ляшенко.