VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології, засоби автоматизації та електропривод»

VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології, засоби автоматизації та електропривод»

20-22 квітня на базі Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ – Тернопіль, Україна) була проведена VIІ Всеукраїнська науково-технічна конференція «Сучасні інформаційні технології, засоби автоматизації й електропривод». Конференція організована за ініціативою кафедри комп’ютерних інформаційних технологій ДДМА спільно з Громадською спілкою «ІТ кластер Донеччини» (IT Cluster Donbass) за участю в організації Інституту економіки промисловості НАН України.

Основна мета конференції полягала в обговоренні та висвітленні останніх тенденцій та досягнень щодо використання сучасних інформаційних технологій у складних технічних та економічних системах, нових технологій, методів і засобів автоматизації, перспектив розвитку енергозберігаючих технологій, систем і перетворювачів енергії в промисловості, розвитку смарт-промисловості.

Конференція спрямована на обмін знаннями, досвідом та інноваціями між спеціалістами з різних галузей, включаючи промисловість, транспорт, енергетику, інформаційні технології тощо.

На пленарному засіданні конференції із доповіддю «Напрями фінансово-економічного стимулювання розвитку національної смарт-промисловості» виступила п.н.с. відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу д.е.н. Турлакова С.С.

У секційних засіданнях конференції прийняли участь співробітники відділу економічних проблем соціальної політики – д.е.н. Антонюк В.П., відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу та сектору економічних проблем розвитку промислового виробництва – к.е.н. Збараська Л.О., відділу регуляторної політики та розвитку підприємництва – д.е.н. Шевцова Г. З., к.е.н. Швець Н. В., відділу економічних проблем соціальної політики – д.е.н. Азьмук Н.А.

Програма конференції

Робота конференції проходила як у заочній формі, так і в онлайн форматі. У роботі конференції взяли участь понад 130 науковців, фахівців, аспірантів та магістрантів з 14 підприємств та установ. На розгляд та обговорення було представлено більш 80 доповідей і повідомлень за 12 напрямами.

Більш докладну інформацію можна знайти на сайті конференції.