Безпекові аспекти управління організаціями в умовах війни та повоєнної відбудови держави

Безпекові аспекти управління організаціями в умовах війни та повоєнної відбудови держави

Круглий стол Львівського ДУВС на тему:

« БЕЗПЕКОВІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ ДЕРЖАВИ»

12 травня 2023 року у Львові відбувся Круглий стіл «Безпекові аспекти управління організаціями в умовах війни та повоєнної відбудови держави». Організатором заходу традиційно є Львівський державний університет внутрішніх справ. Круглий стіл, за умови воєнного сьогодення, був  проведений  у змішаному форматі. Учасники Пленарного засідання та роботи тематичних сесій були об’єднані за допомогою платформи Zoom.

Зустріч набула актуальності з огляду на тематику питань, що піднімалися,  та  переліку  учасників, які представляли  широкі кола наукових, освітніх, державних, громадських установ та безпекових структур України. До наукового заходу доєдналися представники Національного антикорупційного бюро, Львівської обласної військової адміністрації, Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту економіки промисловості Національної академії України, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка» тощо.

Тематика безпекових аспектів в усіх сферах економіки сучасної України, фінансові актуалітети, управління бізнесом та відновленням трудового потенціалу за воєнних часів та під час повоєнного відновлення, фахові соціокультурні та психологічні питання стали  фокусом уваги доповідачів та знайшли своє відображення у резолюції Круглого столу. Крім того, йшлося про безпекові фактори соціального та емоційного інтелекту, стратегію й тактику протидії корупції в умовах війни, а також вплив організаційної культури на ефективність роботи персоналу.

У програмі  Круглого столу від Інституту економіки промисловості НАН України представлені доповіді д.е.н., проф. Антонюк В.П. «Втрата трудового потенціалу як загроза для повоєнної відбудови України», а також,  ст.н.с., кандидата наук з державного управління Бородіної Оксани Анатоліївни «Енергетичні, індустріальні та фіскальні інновації – опорні точки економічного каркасу повоєнної України» та ст.н.с., кандидата економічних наук Трушкіної Наталії Валеріївни «Забезпечення міжнародної безпеки в умовах повоєнної відбудови держави».

 Цікава і різноманітна дискусія дозволила сформувати спільне бачення щодо механізмів та інструментів формування безпекової складової як субєктів господарювання, так і держави в цілому у воєнний період та повоєнне відновлення, надати дієві рекомендації щодо відновлення втраченого трудового потенціалу.