До Дня Науки в Україні!

До Дня Науки в Україні!

З нагоди Дня науки в Україні керівництво Інституту та співробітники відділу економічних проблем соціальної політики взяли участь у Круглому столі за міжнародною участю на тему: «ДЕТЕРМІНАНТИ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ: НАЦІОНАЛЬНИЙ, РЕГІОНАЛЬНИЙ, ЛОКАЛЬНИЙ РІВНІ», що відбувся 19.05.2022 р на базі кафедри економіки Луцького національного технічного університету (ЛНТУ). Захід проходив в очно-дистанційному форматі та поєднав учасників наукових та освітніх установ, підприємств і організацій з Республіки Польща та України. ІЕП НАН України виступив співорганізатором Круглого столу.

Виступили з доповідями і взяли активну участь у дискусії к. соц. н., доц., пров. наук. співробітник Оксана Панькова та м.н.с. Олександр Касперович. Про стан та проблеми трудової сфери й системи соціального діалогу в Україні в контексті новітніх викликів, загроз і потреб повоєнного відновлення доповіла О.Панькова. Доповідь О. Касперовича стосувався актуальних питань розвитку соціального діалогу в умовах цифрових трансформацій.

Загалом у Круглому столі взяли участь понад 40 представників як української, так й міжнародної наукової спільноти. Це – працівники сфери освіти та науки, представники бізнес-структур і органів державної влади, фахівці-практики, магістри, аспіранти. Детальніше.

Також напередодні –  в рамках ТИЖНЯ НАУКИ за участі  фахівців  відділу економічних проблем соціальної політики ІЕП НАН України 18 травня 2023 р. на базі  кафедри цифрових освітніх технологій ЛНТУ був проведений Круглий стіл на тему «Особливості використання інтелектуальних систем в освітньому процесі». Науковці інституту, викладачі, здобувачі освіти ЛНТУ, магістри і аспіранти активно обговорювали питання використання інтелектуальних систем в освітньому процесі, Smart-технологій, технологій дистанційного навчання тощо. Впродовж ТИЖНЯ НАУКИ – з 15 по 19 травня 2023 р.  кафедри ЛНТУ влаштовували круглі столи, семінари, виставки та презентації, активно співпрацюючи з науковими установами НАН України. Ректор ЛНТУ Ірина Вахович розкрила значення вітчизняної науки в надскладні для України часи, актуалізацію запиту на  перспективні наукові дослідження для прийняття обґрунтованих рішень, про надзвичайну важливість співробітництва наукових та освітніх установ, адже від цього  залежить подальший розвиток та відбудова країни. Детальніше.

Активна співпраця науковців ІЕП НАН України, здобувачів освіти, аспірантів, докторантів,  викладачів і фахівців ЛНТУ, здобувачів вищої освіти підкріплена укладеним договором про співпрацю між Інститутом та Луцьким національним технічним університетом (ЛНТУ) від 10.04.2023 р.