Проведення атестації наукової діяльності

Круглий стіл «СМАРТ спеціалізація Донецької та Луганської областей»

11 листопада в онлайн-форматі відбувся круглий стіл «СМАРТ спеціалізація Донецької та Луганської областей», організований у рамках проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». У заході прийняли участь провідний науковий співробітник відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу Інституту економіки промисловості НАН України д.е.н. Світлана Турлакова та докторант відділу проблем регуляторної політики і розвитку підприємництва, к.е.н. Наталія Швець.
В першій частині зустрічі регіональні координатори та експерти розповіли про проміжні результати процесу підприємницького відкриття, зробивши акценти на потенційних пріоритетах інноваційного розвитку регіонів.
Наталія Швець як координатор напряму «Хімічне виробництво» у Луганській області представила проєктні ідеї, які опрацьовуються регіональною робочою групою, та звернула увагу на особливості організації процесу підприємницького відкриття в регіоні.
Друга частина заходу була присвячена обговоренню інструментів реалізації стратегій смарт-спеціалізації, внутрішніх і зовнішніх програм їх підтримки, а також знайомству з найкращими українськими та світовими практиками розумних спеціалізацій.

Коментарі