Круглий стіл у рамках «Українського індустріального тижня»

Круглий стіл у рамках «Українського індустріального тижня»

Співробітники Інституту економіки промисловості НАН України прийняли активну участь у круглому столі в рамках «Українського індустріального тижня»
8 червня 2018 року у місті Краматорськ за інформаційною підтримкою Антикризового медіа-центру відбувся круглий стіл в рамках «Українського індустріального тижня», організатором якого стала Донецька обласна державна адміністрація.
У заході взяли участь понад 50 осіб – представники Донецької облдержадміністрації, середнього та малого бізнесу, банківських установ, наукових та громадських організацій. Під час круглого столу були розглянуті інвестиційні пропозиції та експортний потенціал Донецької області, можливості відновлення інноваційної активності промислових підприємств малого та середнього бізнесу, кредитні програми для промислового сектору, актуальні питання збереження індустріальної спадщини регіону.
Круглий стіл у рамках «Українського індустріального тижня»Під час заходу було проведено чотири панельні дискусії. Співробітники відділу проблем економіки підприємств Інституту під керівництвом д.е.н., професора І.П. Булєєва та д.е.н., професора Н.Ю. Брюховецької, – к.е.н. О.А. Богуцька та к.е.н. Т.Ю. Коритько, стали активними учасниками засідання круглого столу.

О.А. Богуцька прийняла активну участь у панельній дискусії «Актуальні питання збереження індустріальної спадщини регіону» та виступила спікером за темою «Індустріальна спадщина як ресурс розвитку регіону». Викладено позицію фахівців відділу, що в умовах складності залучення кредитів і прямих іноземних інвестицій напрямком активізації інвестиційної діяльності може стати емісійне кредитування реального сектору економіки та його розвиток шляхом більш повного завантаження потужностей.
Запис прямої он-лайн трансляції круглого столу:

До відома:
«Український індустріальний тиждень» – це серія регіональних заходів, що проводилися за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з 4 по 8 червня 2018 року в регіонах України. Захід організовано з метою демонстрації потенціалу українських підприємств у сфері індустріального розвитку, побудови діалогу між бізнесом і державними структурами та окреслення можливості співпраці з європейськими партнерами.

За результатами заходу взято участь у обговоренні підсумків Українського індустріального тижня у радіопередачі «Київ-Донбас» радіостанції «Громадське радіо».
Запис прямої он-лайн трансляції радіопередачі:
https://hromadskeradio.org/programs/kyiv-donbas/chem-pomozhet-razvytyyu-predprynymatelstva-na-donechchyne-ukraynskaya-yndustryalnaya-nedelya