Розробка смарт-спеціалізації Донецької області за напрямом креативні індустрії - «Кераміка»

Розробка смарт-спеціалізації Донецької області за напрямом креативні індустрії – «Кераміка»

13 липня у м. Слов’янськ відбулася друга зустріч регіональних стейкхолдерів, завданням якої було подальше напрацювання спільного бачення розвитку регіону та попереднє визначення потенційних інноваційних проектів із залученням наявного потенціалу керамічної галузі області.

Захід пройшов у рамках проекту «Трансформація регіонів через спільні розумні рішення» Українського інституту міжнародної політики за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» та підтримки Донецької та Луганської обласних держадміністрацій. 

У воркшопі взяли участь співробітники Інституту економіки промисловості НАН України завідувач відділом проблем регуляторної політики і розвитку підприємництва, д.е.н., проф. Ляшенко В.І. та с.н.с. відділу проблем економіки підприємств, к.е.н., доц. Коритько Т.Ю.

Під час зустрічі експерти Українського інституту міжнародної політики та Спільного дослідницького центру Науковий центр ЄС разом із учасниками узгодили фінальну версію SWOT-аналізу напряму кераміка, було закцентувано увагу на кількох ключових напрямах: будівельна кераміка, санітарна кераміка, побутова кераміка (посуд) та технічна кераміка.

За результатами зустрічі були презентовані проекти, які будуть доопрацьовані та увійдуть до портфоліо інноваційних проектів Донецької області, а також ухвалено рішення про подальшу роботу в зазначеному напрямку та заплановано наступну зустріч.

З більш детальною інформацією щодо заходу можна ознайомитись на офіційній фейсбук-сторінці Українського інституту міжнародної політики.