Голова ради молодих вчених інституту взяла участь у зустрічі з членами ради молодих вчених НАН України

Голова ради молодих вчених інституту взяла участь у зустрічі з членами ради молодих вчених НАН України

В рамках ініціативи Ради молодих вчених Національної академії наук України з налагодження тісної комунікації між молодими науковцями Академії, 21 лютого 2024 р. відбулась розширена зустріч в онлайн форматі Ради молодих вчених Національної академії наук України з науковою молоддю установ Відділення економіки.

Від Інституту економіки промисловості НАН України долучилась Голова Ради молодих вчених Інституту, старший науковий співробітник відділу проблем регуляторної політики і розвитку підприємництва кандидат економічних наук, старший дослідник Ірина ПЕТРОВА.

Голова Ради молодих вчених Інституту економіки промисловості НАН України представила аналітичну інформацію про діяльність Ради, основні напрямки роботи та плани діяльності на 2024 рік.

Учасники засідання обговорили проблеми професійної самореалізації молодих науковців в Україні, зокрема виклики, що постали перед науковою діяльністю, обговорили проблему зменшення кількості молодих учених в Академії та шляхи її вирішення. Представники Ради молодих вчених НАН України розповіли про плани діяльності Ради і поділилися досвідом реалізації проектів та ініціатив, спрямованих на формування системної платформи підтримки діяльності молодих дослідників Академії.

За підсумками заходу його учасники виокремили першочергові завдання роботи рад молодих вчених у Національній академії наук України і домовилися комунікувати і співпрацювати надалі.