Літні курси в рамках міжнародного проєкту Модуль Жан Моне

Літні курси в рамках міжнародного проєкту Модуль Жан Моне

Наприкінці червня 2022 р. в рамках міжнародного проєкту Модуль Жан Моне на базі Державного торговельно-економічного університету розпочалася серія літніх навчальних курсів «Антикорупційна політика ЄС: ключові елементи, орієнтація на сталий розвиток, уроки для України» для здобувачів та науково-педагогічних працівників. Одним із учасників проєкту та лекторів курсу є д.е.н., старший науковий співробітник сектору проблем інноваційно-інвестиційного розвитку промисловості Віталій Омельяненко, який розробив курс лекцій щодо європейського досвіду використання інноваційних технологій для протидії корупції, зокрема через їх впровадження в енергетичному секторі. Окремі результати досліджень викладені у монографії «Інституціональна модель інноваційної економіки».

Віталій Омельяненко у 2019-2021 рр. навчався в докторантурі Інституту економіки промисловості НАН України та захистив після її закінчення дисертацію на тему «Національна інноваційна політика: інституційно-еволюційна методологія формування і стратегії реалізації».

Нагадуємо, що з 1 серпня до 10 вересня триває набір до аспірантури Інституту економіки промисловості НАН України. З умовами вступу до аспірантури можна ознайомитися за посиланням. Аспіранти Інституту економіки промисловості НАН України мають можливість долучатися до міжнародних проєктів.