Міжнародна науково-практична конференція "Біоекономіка як ключовий фактор розвитку виробництва та екологізації промислового регіону"

Міжнародна науково-практична конференція “Біоекономіка як ключовий фактор розвитку виробництва та екологізації промислового регіону”

26-27 відбулась Міжнародна науково-практична конференція “Біоекономіка як ключовий фактор розвитку виробництва та екологізації промислового регіону”, організатором якої виступив Інженерний навчально-науковий інститут Запорізького національного університету (ІННІ ЗНУ) при підтримці Генерального Консульства Республіки Польща в Україні у м. Харкові. В роботі конференції взяли участь учений секретар інституту к.е.н. М.О. Солдак, співробітники відділу проблем економіки підприємств. Завідуючий відділом проблем перспективного розвитку паливно-енергетичного комплексу інституту, к.т.н. Д.Ю. Череватський виступив перед учасниками конференції з привітальним словом та визначив перспективи співробітництва інституту з ІННІ ЗНУ та польськими колегами в сфері наукових досліджень з проблем екологізації промисловості.

Запис виступу з 62 хвилини
https://us02web.zoom.us/rec/share/6yrR5sV8mK6AIF8llqR2a2_4Ei_bnaLPFlo7H7Sy-PNcKOJzUHdg_29wqkWcaRn0.6ito5apimJfWYrGc (Код доступа: S2H6Br=5)

Міжнародна науково-практична конференція "Біоекономіка як ключовий фактор розвитку виробництва та екологізації промислового регіону"