Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

8-10 жовтня 2020 року у м. Івано-Франківськ відбувся Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»
Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»У роботі Форму активну участь прийняли співробітники відділу проблем перспективного розвитку паливно-енергетичного комплексу д.е.н. Драчук Ю.З. із доповіддю «Щодо розміщення відвалів металургійних шлаків в Україні» та к.е.н. Сердюк О.С. із доповіддю «Тверді відходи виробництва як статичне джерело негативних зовнішніх ефектів», відділу проблем економіки підприємств к.е.н. Богуцька О.А. із доповіддю «Краудінвестинг як інструмент залучення інвестицій у переробку відходів».
Організатором заходу виступила Всеукраїнська екологічна ліга / All-Ukrainian Environmental League за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, корпорації «Si Group Consort. Ltd.», Центру екологічної освіти та інформації.
Ключові питання, які обговорювалися на Форумі, були пов’язані із розробленням та реалізацією регіональних Програм поводження з відходами, інформаційною політикою та розвитком освітніх програм у сфері поводження з відходами, міжнародним досвідом управління відходами. Зокрема, обговорювалися питання щодо визначення в Україні проблем та шляхів подолання критичної ситуації у сфері поводження з побутовими та промисловими відходами на регіональному рівні, впровадження природоохоронних ініціатив та проектів, сприяння залученню інвестицій у сферу перероблення відходів, реалізації екологічно дружніх, ресурсо- та енергоефективних технологій в усіх секторах економіки, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу, формування нормативно-правової бази у сфері поводження з відходами, збереження довкілля, впровадження засад збалансованого розвитку в Україні.
Відеозапис прямої он-лайн трансляції Круглого столу «Інформаційна політика та просвіта у сфері поводження з відходами» в рамках Форуму: https://www.facebook.com/296257750449382/videos/338916177173048
Виступ Богуцької О.А. – з 18 хвилини.