Обговорення освітньо-наукової програми «Економіка» зі здобувачами третього рівня вищої освіти

Обговорення освітньо-наукової програми «Економіка» зі здобувачами третього рівня вищої освіти

В понеділок, 19 лютого 2024 року, в рамках аспірантського семінару відбулося обговорення освітньо-наукової програми (ОНП) «Економіка» за участі здобувачів третього рівня вищої освіти, керівництва Інституту, розробників ОНП та науковців-викладачів.

Аспіранти висловлювали свої позиції щодо доцільних змін та можливостей модернізації освітнього процесу з метою подальшого розвитку ОНП «Економіка».

Так, аспірантка Карина Радченко запропонувала впровадити практику менторства та тьюторства аспірантів старших років навчання над аспірантами першого року навчання, що сприятиме покращеню успішності здобувачів через інтенсифікацію занурення в освітньо-науковий процес.

Аспірантка Оксана Бойко порекомендувала аспірантам перших років навчання звернути увагу на неформальну освіту, яка дає можливість саморозвитку та набуття додаткових компетенцій.

Аспірантка Марина Божик висловила пропозицію щодо організації зустрічей аспірантів Інституту з представниками провідних виробничих та консалтингово-аналітичних компаній, як потенційних роботодавців задля зрозуміння актуальних трендів та проблем вітчизняного бізнесу, а також вимог до майбутніх працівників.

За підсумками семінару було вирішено опрацювати надані пропозиції щодо удосконалення ОНП «Економіка» та впровадити їх під час її актуалізації.

Матеріал підготовлено аспіранткою Оксаною Бойко.