Представник Інституту - серед фіналістів Всеукраїнського конкурсу "Молодий вчений року - 2022"

Представник Інституту – серед фіналістів Всеукраїнського конкурсу “Молодий вчений року – 2022”

C.н.с. сектору проблем інноваційно-інвестиційного розвитку промисловості Інституту економіки промисловості НАН України д.е.н., доц. Віталій ОМЕЛЬЯНЕНКО за результатами проведення Всеукраїнського конкурсу “Молодий вчений року – 2022” посів 3 місце одразу у двох номінаціях з високою конкуренцією – “Автор найкращої серії наукових робіт” та “Економіка”.
Віталієм Омельяненком як самостійно так і в колективі авторів опубліковано понад 200 наукових публікацій, зокрема понад 50 статей у виданнях, що індексуються наукометричними базами даних Scopus та/або Web of Science. Наразі він є членом Наукової ради Національного фонду досліджень України, керівником  науково-дослідного проєкту МОН України та проєкту Модуль Жан Моне, а також національним координатором міжнародного науково-освітнього проєкту «Territory of innovations: best practices for sustainable development at the local level».
Організатором Всеукраїнського конкурсу “Молодий вчений року” є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Мета конкурсу “Молодий вчений року” – публічно визнати та відзначити інноваційних та продуктивних учених, інженерів та дослідників України, які виявили великий потенціал та творчі здібності, щоб бути професіоналами світового класу в окремих галузях знань, сферах діяльності та які внесли помітний внесок у наукові дослідження та науку.
Вітаємо молодого вченого та бажаємо подальших здобутків!