Представники інституту прийняли участь у зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з науковцями

Представники інституту прийняли участь у зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з науковцями

30 листопада відбулася зустріч Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з представниками наукової спільноти, переважно з Національної академії наук України, для обговорення коротко- та середньострокових рішень, які стимулюватимуть стале економічне зростання та відновлення країни у повоєнний період.

Серед учасників заходу були керівники Інституту економіки промисловості НАН України – акад. НАН України О.І. Амоша та чл.-кор. НАН України Ю.С. Залознова.

Також у зустрічі взяли участь керівники Інституту економіки та прогнозування НАН України, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України, а також представники Державного науково-дослідного інституту інформатизації та моделювання економіки, Інституту політичних досліджень і політичних консультацій, Київської школи економіки.

Керівництво Інституту економіки промисловості зосередило увагу на ключових рішеннях для забезпечення сталого економічного зростання, серед яких: питання податкової політики; розвиток виробничих кластерів та галузей завдяки удосконаленню та поширенню діяльності технопарків з метою максимізації отримання доданої вартості в процесі переробки сировини; розблокування логістики для збільшення експортного потенціалу шляхом створення конвеєрного порталу; використання вугільних шахт як сховищ енергетичних ресурсів; розвиток галузі переробки промислових відходів та відходів, що утворились внаслідок руйнувань; розширення інфраструктури для відродження національного господарства та соціальної сфери країни.

Із новиною на сайті Мінекономіки можна ознайомитися за посиланням.