Презентація «Польсько-українські відносини у сфері науки та освіти»: популяризація науки в суспільстві

Презентація «Польсько-українські відносини у сфері науки та освіти»: популяризація науки в суспільстві

       14 травня 2018 р. в межах ХIІ Всеукраїнського фестивалю науки, присвяченого 100-річчю НАН України, відділом проблем економіки підприємств Інституту було організовано та проведено презентацію на тему «Польсько-українські відносини у сфері науки та освіти» для учасників громадської організації «Товариство польської культури ім. З. Красинського» у місті Біла Церква.

Презентація «Польсько-українські відносини у сфері науки та освіти»: популяризація науки в суспільстві         Презентацію провела провідний науковий співробітник Інституту Богуцька О.А., яка ознайомила учасників з основними напрямами діяльності Національної академії наук України, історією її виникнення, етапами становлення, основними результатами на сьогодні, а також проблемами і перспективами розвитку. В ході презентації було підкреслено роль НАН України у міжнародному науковому просторі та проведено співставлення з діяльністю Польської Академії Наук (Polska Akademia Nauk).   

         Богуцька О.А. розповіла про основні форми та напрями польсько-українського співробітництва у сфері науки та освіти та наукових симпозіумах, у яких безпосередньо приймав участь Інститут економіки промисловості НАН України, а також представила окремі показники, що свідчать про стан науки в Польщі та Україні. Наприкінці виступу було підкреслено роль науки у економічному розвитку країни та зростанні добробуту її громадян.

Презентація