Розробка Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року та плану заходів з її реалізації

Розробка Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року та плану заходів з її реалізації

6-8 серпня 2019 р. співробітники Інституту економіки промисловості д.е.н., проф. В.І. Ляшенко, к.е.н. Л.В. Іваненко, к.е.н. А.В. Кучеров взяли участь в черговій серії засідань робочих груп з розробки Стратегії розвитку Донеччини до 2027 року та плану заходів з її реалізації, які були організовані департаментом економіки Донецької облдержадміністрації (м. Краматорськ). В фокусі уваги робочих груп – визначення цілей та завдань, які стануть дороговказом для подальших дій обласної влади за стратегічними напрямами щодо людського та економічного розвитку і забезпечення зайнятості населення, підвищення спроможності громад надавати якісні послуги населенню.
6 серпня під час засідання робочої групи з підготовки проектів стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року та плану заходів з її реалізації за стратегічним напрямом «Економічний розвиток і зайнятість населення», виступив д.е.н., проф. В.І. Ляшенко. Під час свого виступу він представив пропозиції Інституту економіки промисловості, які викладені у науково-аналітичній записці «Пропозиції до засідання (6 серпня 2019 р.) робочої групи з підготовки проектів стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року та плану заходів з її реалізації за стратегічним напрямом «Економічний розвиток і зайнятість населення», підготовленої колективом авторів: д.е.н. Ю.М. Харазішвілі, д.е.н. І.П. Булєєвим, д.е.н. Н.Ю. Брюховецькою, д.е.н. В.І. Ляшенком, к.е.н. А.В. Кучеровим, к.е.н. Н.В. Трушкіною, к.соц.н. О.В. Паньковою,  к.е.н. О.М. Міночкіною, к.е.н. І.П. Петровою, к.е.н. Т.Ю. Коритько.  

 

7 серпня було визначено стратегічні цілі підвищення спроможності громад надавати якісні послуги населенню з огляду на необхідність забезпечення їх високої якості, своєчасності та комплексності. Активну участь в засіданні взяли к.е.н. Л.В. Іваненко та к.е.н. А.В. Кучеров, підкреслюючи важливість створення необхідного кадрового забезпечення для надання затребуваних населенням Донеччини соціальних, медичних та адміністративних послуг.
8 серпня активним учасником робочої групи за стратегічним напрямом «Людський розвиток» стала в.о. наукового співробітника відділу проблем економіки підприємств, к.е.н. Л.В. Іваненко. Під час свого виступу вона зазначила необхідність збереження, ефективного використання та розвитку високого освітнього рівня та інтелектуального потенціалу населення Донеччини. Учасниками робочої групи були визначені основні цілі у сферах охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

Більше інформації за посиланням