Співробітники інституту підвищили свою кваліфікацію за програмою «Антикорупційна політика ЄС, уроки для України» в рамках літньої школи EU AntiCor

Співробітники інституту підвищили свою кваліфікацію за програмою «Антикорупційна політика ЄС, уроки для України» в рамках літньої школи EU AntiCor

Протягом 20-29 липня 2022 року співробітники інституту – к.е.н., старший дослідник, старший науковий співробітник відділу проблем регуляторної політики і розвитку підприємництва Наталія Трушкіна, к.е.н., старший науковий співробітник відділу проблем регуляторної політики і розвитку підприємництва Ірина Петрова взяли участь у Літній школі EU AntiCor «Антикорупційна політика ЄС, уроки для України». Захід було проведено в рамках проєкту за напрямом Ж. Моне програми ЄС Еразмус +101047968 – EU AntiCor (ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH).

Навчання передбачало розвиток професійних компетентностей у сфері антикорупційної політики ЄС через висвітлення ключових аспектів, а саме: «Корупція як соціально-правове явище», «Законодавство ЄС щодо запобігання та протидії корупції», «Співробітництво України з ЄС у сфері запобігання та протидії корупції», «Вплив корупції на економічну безпеку країни», «Інновації та корупція», «Перспективи корупції та зеленої економіки: гірничодобувний та енергетичний сектори», «Корупція та міжнародні потоки капіталу», «Антикорупційна політика в міжнародному бізнесі», «Корупція як основна причина розвитку тіньової економіки», «Формування та реалізація антикорупційної політики в Україні», «Фінансовий нагляд та управління ризиками ЄС: роль фінансових установ у запобіганні корупції», «Корупція та державні фінанси».

За підсумками літньої школи співробітники інституту успішно склали підсумкове тестування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Нагадуємо, що з 1 серпня до 10 вересня триває набір до аспірантури Інституту економіки промисловості НАН України. З умовами вступу до аспірантури можна ознайомитися за посиланням. Аспіранти Інституту економіки промисловості НАН України мають можливість долучатися до міжнародних проєктів.