Стипендіальні програми DAAD – нові горизонти академічної мобільності та міжнародної співпраці
18 лютого 2025 року о 13:00 у рамках воркшопу Німецької служби академічних обмінів (DAAD – Deutscher Akademischer Austauschdienst) на тему “Виробництво водню з відновлюваних джерел енергії. Закарпатська та Одеська області” буде представлено стипендіальні програми DAAD, що відкривають нові горизонти для академічної мобільності, наукових досліджень та міжнародної співпраці.
Під час заходу Ярослав Криль, генеральний директор компанії «Водень України» (H2U), презентує два масштабні водневі проєкти, що є визначальними для розвитку відновлюваної енергетики України:
- Проєкт H2U у Рені (Одеська область) – виробництво «зеленого» водню з початковою потужністю 100 МВт з перспективою розширення до 3 ГВт, орієнтоване на внутрішнє споживання та експорт до ЄС.
- Воднева долина H2U у Закарпатті – виробництво «зеленого» водню потужністю 100 МВт із можливістю масштабування до 1,5 ГВт, інтегроване з відновлюваними джерелами енергії та трубопроводом для забезпечення воднем металургійної промисловості Словаччини.
Ці ініціативи є стратегічними для інтеграції України в європейські енергетичні мережі та сталого розвитку енергосистеми.
Дата: 18 лютого 2025 року
Час: 13:00-14:00
Формат: Онлайн (MS Teams)
Реєстрація: https://www.daad.de/surveys/347789?lang=en
Приєднуйтесь до «Водню України» на DAAD GH2 Networking Workshop – Hydrogen Ukraine
Захід організовано Програмою DAAD «Зелений водень» за підтримки Федерального міністерства освіти і досліджень Німеччини (BMBF) та покликаний підтримувати наукові дослідження в Україні, стимулювати розвиток інновацій та надавати молодим ученим можливість зробити вагомий внесок у відновлення країни та її академічної спільноти.