Українсько-польський науковий форум «Час неформальних дій: новий вимір співпраці в безпечному середовищі»

Українсько-польський науковий форум «Час неформальних дій: новий вимір співпраці в безпечному середовищі»

29 вересня 2022 року старший науковий співробітник відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу, к.е.н. Олександр Сердюк прийняв участь в Українсько-польському науковому форумі «Час неформальних дій: новий вимір співпраці в безпечному середовищі», який був організований завдяки співпраці Факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та Фундації розвитку науки, культури та міжнародної співпраці «Генезис» (Республіка Польща). Співорганізаторами виступили Центр наукових досліджень та інноваційного розвитку, Фундація розвитку системи освіти, а також Фундація «Chcepomagam».

Головна увага учасників форуму була приділена обговоренню актуальних питань сучасних міжнародних відносин. Обговорення охопило широке коло проблем, згрупованих у такі тематичні блоки:

1) Україна – Польща: нові виміри спільних дій;

2) Геополітика миру vs геополітика війни;

3) Межі співпраці: транснаціональні контексти;

4) Міжнародні організації: реформування як шлях до ефективності;

5) Виклики для громадянського суспільства: перспективи демократичного розвитку;

6) Спільне майбутнє: світ по інший бік постправди.

У межах форуму відбувся дискусійний майданчик на тему: «ГО України та Польщі – обмін досвідом та перспективи співпраці».

Широке наукове представництво на форумі дало змогу закласти основу для розвитку нових корисних контактів між українським та польським академічними середовищами.

Детальніше про координацію наукової діяльності та співробітництво Інституту  – див. за посиланням.