Відбулась міжнародна онлайн-зустріч B2B «Дніпропетровщина-Естонія»

Відбулась міжнародна онлайн-зустріч B2B «Дніпропетровщина-Естонія»

21 квітня відбулась міжнародна онлайн-зустріч B2B «Дніпропетровщина-Естонія» для розширення співпраці, організована Дніпропетровською ТПП спільно з Естонською торгово-промисловою палатою.  До цієї зустрічі як  експерт та координатор з питань врегулювання міжнародної співпраці та активізації експортубула залучена провідний науковий співробітник Інституту економіки промисловості НАН України, д.е.н. Осадча Н.В.

Зустріч відбулась за підтримки Надзвичайного і Повноважного посла України в Естонії Мар’яни Беци, Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Естонія в Україні Каймо Кууска, представників Естонської торгово-промислової палати Маргуса Ілм’ярва та Українсько-Естонської торгової палати Віталія Галицького. Представники посольств розповіли про зацікавленість країн у розвитку співпраці за різними напрямками й готовності виходити на новий рівень якості спільної роботи.

Метою заходу була презентація інвестиційного потенціалу регіону представникам естонського бізнесу та встановлення нових ділових контактів між бізнесом Дніпропетровщини та Естонії. В результаті заходу досягнуті домовленості щодо подальшого діалогу, а презентації та контакти компаній поширені серед учасників заходу.

Більш детальна інформація за посиланням:

http://dia.dp.gov.ua/dnipropetrovshhina-estoniya-v2v-zustrich-dlya-rozshirennya-spivpraci/