Відновлено діяльність Донецького регіонального відділення союзу промисловців і підприємців

Відновлено діяльність Донецького регіонального відділення союзу промисловців і підприємців

15 листопада 2017 року в місті Мирнограді пройшли розширені загальні збори Донецького регіонального відділення УСПП (ДРВ УСПП), з метою відновлення роботи ДРВ УСПП, яка була призупинена з об’єктивних причин, внаслідок проведення АТО, що відбувається у регіоні з 2014 року.

У Мирнограді (Донецька область) вперше за три роки зібралися представники ділової спільноти, Міненерговугілля, держадміністрації кількох міст регіону. Регіональне відділення УСПП після тривалої перерви з 2014 року знову активізує свою діяльність – з новим головою та правлінням. Головою ДРВ УСПП обрано В’ячеслава Редька. Говорили про поступове відновлення інфраструктури, промислових потужностей, умови для малого і середнього бізнесу. На зборах був присутнім Президент УСПП Анатолій Кінах. У зборах прийняв участь Віце-президент Академії економічних наук України, доктор екон. наук, проф. Ляшенко В.І.
Також в рамках зборів Донецького РВ УСПП відбулась презентація  відновлення Указу Президента України №761\2000 щодо створення Державного музею історії промисловості України на території вугільних шахт в Донецькій і Волинській областях. Наразі біля будівлі об’єднання ДП “Мирноградуголь” встановили пам’ятний знак – шків вугільного копра, який, за задумом авторів, символізує початок формування музею промисловості України. Його установка-це ще і позиція, висловлена підприємцями і промисловцями Донецької області про необхідність збереження індустріальної спадщини.
Донецьке регіональне відділення УСПП підписало угоди про співпрацю із керівництвом міст Мирнограда, Краматорська та Покровського. 

Президент УСПП А.Кінах зустрівся зі студентами та  викладачами Донецького національного технічного університету. УСПП та університет домовились про підписання угоди про співпрацю, в рамках якої союз сприятиме підвищенню кваліфікації молоді, проходження ними практики, підтримуватиме студентські інноваційні проекти тощо. 

«Безумовно для нас важливий Донбас, війна – це трагедія. До початку бойових дій на сході України Донецька і Луганська області давали майже 23% промислового виробництва, майже 17% ВВП і майже 28% всіх валютних надходжень від експортної діяльності. Але не тільки в цьому трагедія – людські втрати є дуже болючими для країни, адже людське життя безцінне», –  зазначив президент УСПП Анатолій Кінах.
При цьому він переконаний, що необхідно донести до людей, які живуть як на підконтрольній, так і на непідконтрольній  частині області, що вони всі громадяни України. І місцева влада про це теж не повинна забувати. Тож метою відновлення роботи РВ є розвиток промисловості в регіоні, залучення сюди інвестицій, обговорення на місцевому рівні розвитку малого і середнього бізнесу.
«Якщо говорити про те, що змінилося: люди залишилися витриманими, вольовими, хоча в очах з’явилося більше смутку, дуже не хочеться, щоб цей смуток переходив у втрату віри в майбутнє», –  сказав А.Кінах після спілкування із мером та посадовцями Мирнограда, громадськими активістами,підприємцями та студентами.
У свою чергу мер Мирнограда Олександр Брикалов наголосив на важливості такої роботи в регіоні.
«Мені дійсно дуже приємно, що саме в нашому місті відновлює свою активну роботу Донецьке регіональне відділення такого вагомого союзу промисловців і підприємців. Вони дійсно стоять на захисті інтересів підприємців, і якраз ось для нашого міста це дуже актуально. Нам всіляко потрібно розвивати малий, середній бізнес і ми з боку  міської адміністрації все для цього робимо, ми готові йти на діалог з будь-якими відповідальними підприємцями», – запевнив він.
Також в рамках зборів Донецького РВ УСПП відбулась презентація  створення Державного музею історії промисловості України на території вугільних шахт в Донецькій і Волинській областях. Ініціатором цього виступив новообраний голова РВ  Вячеслав Редько, котрий опікується даним питанням вже давно. Наразі біля будівлі об’єднання ДП “Мирноградуголь” встановили пам’ятний знак у вигляді величезного колеса, який, за задумом авторів, символізує початок формування музею промисловості України.
На даний час готується проектна частина, техніко-економічне обґрунтування відкриття музею. Він буде розташований на 2-х базових майданчиках: Мирноград і Волинь. Даний музей буде не тільки залучати туристів в місто, але і збереже промисловий об’єкт. Технічні питання вже обговорювалися заздалегідь з Міненерговугілля, експертами тощо. Подібні проекти дуже добре зарекомендували себе в Німеччині, Польщі, Уельсі.
Донецьке регіональне відділення УСПП підписало угоди про співпрацю із керівництвом міст Мирнограда, Краматорська та Покровського. 

Більш детальніше: 
https://fex.net/#!172198915343 – презентаційний ролік щодо відновлення Указу.

https://drive.google.com/file/d/1ArJudhEs8qyRGKc80JQgo84Crp4SfIEn/view – телевізійний відео звіт.
http://uspp.ua/uspp-vistupa%D1%94-za-stvorennya-umov-dlya-b%D1%96znesu-%D1%96-zajnyatost%D1%96-na-donechchin%D1%96.html

http://uspp.ua/promislovcz%D1%96-op%D1%96kuvatimutsya-studentskimi-%D1%96nnovacz%D1%96jnimi-proektami.html