Європейський регіональний форум «Роль України у зміцненні європейських ланцюгів доданої вартості та створенні нових потоків цінностей»

Європейський регіональний форум «Роль України у зміцненні європейських ланцюгів доданої вартості та створенні нових потоків цінностей»

21 лютого 2018 року відбувся Європейський регіональний форум «Роль України у зміцненні європейських ланцюгів доданої вартості та створенні нових потоків цінностей», у якому прийняли участь співробітники інституту В.І. Ляшенко та В.П. Антонюк.
Форум проводився в Україні вперше в рамках EU Industry Day. Це – це унікальний щорічний форум, що цього року відбудеться у Брюсселі 22-23 лютого, спрямований на обговорення сучасних викликів, можливостей та трендів розвитку європейської індустріальної політики. В ньому беруть участь керівники інституцій ЄС, провідних промислових підприємств, бізнесоб’єднань, дослідницьких та інноваціийних організацій, інститутів громадянського суспільства

Формат проведення Форуму:
Пленарне засідання – Відкриття та вступні промови представників Уряду України, Представництва ЄС в Україні та бізнесу (запрошуються)
Перша сесія – Виклики та можливості для розвитку Індустрії 4.0 в Україні в результаті колаборації між корпоративним сектором, малим та середнім бізнесом, науководослідними центрами та владою
Друга сесія – Автомобільна промисловість та машинобудування у системі побудови європейських ланцюгів доданої вартості
Треття сесія – Потенціал українського аерокосмічного сектору для розвитку спільних із ЄС стратегічних проектів
Четверта сесія – Поточний стан та перспективи розвитку логістичних та інфраструктурних проектів в контексті підвищення конкурентоспроможності європейської продукції на глобальних ринках.

Оргкомітет форуму:
• ЕМХ Індустрія 4.0»:
✓Українсько-Ізраїльський інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр;
✓Інститут професійного лобіювання та адвокасі;
• Торгово-промислова палата України;
• Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України;
• Асоціація підприємств промислової автоматизації;
• Асоціація «Український логістичний альянс»
За підтримки:
• Офісу реформ Кабінету Міністрів України;
• Міністерства економічного розвитку і торгівлі України