Засідання регіональної комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів

Засідання регіональної комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів

30 січня 2020 р. у м. Краматорську відбулось засідання регіональної комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, під головуванням керівника Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка.

Під час засідання було розглянуто перелік інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, враховуючи вимоги діючого законодавства, рекомендації Міністерства розвитку громад та територій України, а також доручень Прем’єр-міністра України, наданих на селекторних нарадах.

За результатами засідання, в якому брали участь співробітники Інституту економіки промисловості НАН України д.е.н. В.І. Ляшенко та к.е.н. А.В. Кучеров, було сформовано уточнений перелік інвестиційних проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. До уточненого переліку включено 51 інвестиційний проєкт на загальну суму коштів ДФРР 850,0 млн. грн., в тому числі 19 інвестиційних проєктів, роботи по яким були розпочато у 2019 році та 32 нових проєкти.

Крім того передбачено 94,6 млн. грн коштів на реалізацію проєктів – переможців “Всеукраїнського громадського бюджету” від загального обсягу коштів ДФРР.