Заст. директора ІЕП, д.е.н. Залознову Ю.С. обрано членом-кореспондентом НАН України

Заст. директора ІЕП, д.е.н. Залознову Ю.С. обрано членом-кореспондентом НАН України

7 березня 2018 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України.
З урахуванням положення Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» щодо граничної чисельності членів Національної академії наук України у 200 академіків і 400 членів-кореспондентів, НАНУ оголосила 22 вакансії академіків і 69 вакансій членів-кореспондентів з 84-х спеціальностей.
На 22 вакансії академіків було висунуто і зареєстровано 60 кандидатів, тобто майже троє на одне місце, на 69 вакансій членів-кореспондентів – 229 кандидатів, або ж більше трьох на одне місце.
За підсумками таємного голосування обрано 21 академіка та 67 членів-кореспондентів НАН України.
Членом-кореспондентом по відділенню економіки обрано заступника директора нашого інституту, доктора економічних наук Залознову Юлію Станіславівну.
Колектив Інституту економіки промисловості НАН України щиро вітає Юлію Станіславівну з обранням членом-кореспондентом НАН України та бажаємо досягнення ще вищих цілей, яскравих професійнихуспіхів, нових цікавих наукових проектів, талановитих учнів та доброї слави серед наукової спільноти!