Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Полтавській області

Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Полтавській області

14 лютого 2018 року відбулась прес-конференція «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Полтавській області». Організатором заходу виступив Регіональний фонд підтримки підприємництва по Полтавській області.
Захід проводиться в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Регіональним фондом підтримки підприємництва по Полтавській області у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).
Під час заходу представлені результати дослідження розрахунку Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу за 2014 – 2016 роки в Полтавській області .
– Презентація звіту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні 2014 – 2016: три роки на шляху до єдиного європейського економічного простору».
– Презентація результатів оцінки дій регіональних органів влади з реалізації економічної політики в контексті імплементації Угоди про асоціацію (УА) та впровадження ПВЗВТ за період 2014 – 2016 років.
– Презентація та обговорення загальних висновків за дослідженням за період 2014 – 2016 років.
До участі у заході були запрошені представники регіональних органів влади і самоврядування; представники організацій, що займаються питаннями дослідження економічної політики в контексті імплементації Угоди про асоціацію та впровадження ПВЗВТ; дослідники та науковці у сфері економіки; представники агенцій регіонального розвитку; представники бізнесу; зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти; представники засобів масової інформації. В закладі приймали участь і співробітники нашого інституту.