Модуль Жан Моне на Восьмих Сумських наукових географічних читаннях

Модуль Жан Моне на Восьмих Сумських наукових географічних читаннях

В межах виконання проєкту Модуль Жан Моне «Europeanization of industrial economics doctoral programs in Ukraine: research quality and adaptive management (EUDOCIND)» д.е.н., доц., ст.дослідн. Віталій ОМЕЛЬЯНЕНКО як доповідач на пленарному засіданні взяв участь у конференції «Сумські наукові географічні читання» («Восьмі Сумські наукові географічні читання»).
 
Науковий захід започатковано за участю Сумського відділу Українського географічного товариства у 2016 році та присвячено питанням географічної науки, освіти, висвітленню результатів регіональних географічних студій.
 
Географія учасників зібрання за традицією була досить широкою. У роботі конференції, крім колективу сумських науковців, взяли участь фахівці з Києва, Харкова, Львова, Житомира, Запоріжжя, Кривого Рогу, Івано-Франківська, Ніжина, Умані та інших наукових центрів України, а також науковці, що представляли Естонію та Китай.
 
В своїй доповіді Віталій Омельяненко презентував результати досліджень щодо розроблення просторових рішень в контексті повоєнного сталого розвитку територій.