ЗМІ про нас

ЗМІ про нас

16 травня на сайті Антикризового медіа-центру опубліковано статтю «Децентралізація потребує наукового підходу. Донеччина йде саме цим шляхом». В публікації висвітлено роль науковців Інституту економіки промисловості НАН України у розробці економічної та соціальної політики модернізації Донецького регіону на засадах смарт-спеціалізації.
ЗМІ про нас“Специфіка смарт-спеціалізації в умовах децентралізації влади сприяє тому, щоб об’єднання всіх рівнів, від ОТГ до економічних районів, знайшли такі пріоритетні направлення, де вони мають максимально конкурентні переваги та можуть забезпечити власну фінансову незалежність. Цю ідею ми просуваємо при розробці Стратегії Донеччини”, – повідомив Вячеслав Ляшенко.
“Науковці нашого інституту розробляють економічну та соціальну політику модернізації регіону на засадах смарт-спеціалізації. Тобто шляхом пошуку найбільш ефективних рішень. Донеччина має потужний промисловий потенціал, однак потребує докорінної зміни – у чомусь відновлення, а у чомусь повного оновлення. Про свої пропозиції ми доповідаємо на засіданнях робочих груп по розробці Стратегії Донецької області. Також сьогодні наші наробки обговорювались на фестивалі науки у ДДМА”, – розповів Олександр Амоша, директор Інституту економіки промисловості, президент Академії економічних наук України.

Докладніше − за посиланням