Напрями та критерії трансформації управління промислових підприємств

Напрями та критерії трансформації управління промислових підприємств

Напрями та критерії трансформації управління промислових підприємств  

(семінарське засідання співробітників відділу проблем економіки підприємств 18.04.2023 року)

18 квітня 2023 року у відділі проблем економіки підприємств в рамках науково-дослідницької прикладної теми Інституту економіки промисловості НАН України «Трансформація управління промислових підприємств в умовах цифровізації економіки» (2021-2023 рр.) відбулося семінарське засідання з питань трансформації управління, у форматі онлайн. За наукового керівництва д.е.н., професорів Брюховецької Н.Ю і Булєєва І.П. розглядалися матеріали вітчизняного та зарубіжного досвіду з формулами, моделями, математичними методами, статистичними даними, що були підготовлені співробітниками відділу за даним напрямом дослідження.
Учасниками засідання було виявлено ключові слова та основні питання майбутнього дослідження. Серед них: штучний інтелект та його можливості; чому сприяє штучний інтелект; які задачі вирішує; які ризики несе людському капіталу; функції штучного інтелекту; теоретичні підходи до штучного інтелекту, зарубіжний та вітчизняний досвід тощо. Новий напрям зацікавив співробітників, вони жваво приймали участь у обговоренні майбутніх питань дослідження теми.
У третій частині засідання було обговорено доповідь Богуцької О.А. «Огляд інструментів державної фінансової підтримки промислових підприємств в Україні в рамках наповнення Концепції промислової політики України до 2030 року».

Наукові пошуки та їх активне обговорення у відділі продовжуються