Семінар-практикум для громад новостворених районів Дніпропетровської області

Семінар-практикум для громад новостворених районів Дніпропетровської області

10 червня 2021 року відбувся перший семінар-практикум для громад новостворених районів Дніпропетровської області, який був ініційований Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством (DIA).

До заходу долучилась провідний науковий співробітник Інституту економіки промисловості НАН України, доктор економічних наук Наталія Осадча. В своєму виступі вона закцентувала на важливості Закону “Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями”: «Ухвалення документу – позитивний сигнал для інвесторів. Він стимулюватиме залучення в національну економіку стратегічних інвестицій. А також забезпечить високий рівень конкурентоспроможності економіки шляхом впровадження державної підтримки великих інвестиційних проєктів».

У рамках семінару було презентовано наявні у громадах преференції, які визначені законодавством України. Особливий інтерес та жваву дискусію серед присутніх викликали практична частина семінару, обмін досвідом та успішні історії запровадження місцевих преференцій.