Щотижневий семінар аспірантів Інституту. Тема дискусії: «Економіка України: підсумки 2023 року»

Щотижневий семінар аспірантів Інституту. Тема дискусії: «Економіка України: підсумки 2023 року»

08 січня 2024 року в Інституті економіки промисловості НАН України відбувся черговий семінар аспірантів під керівництвом д.е.н., ст. досл. Олександра Вишневського. В форматі фасилітованої дискусії була розглянута тема: «Економіка України: підсумки 2023 року». Фасилітатором зустрічі з використанням інтерактивної дошки «Whiteboard» від Zoom виступила канд. наук з держ. управління Оксана Бородіна.

Серед основних позитивних характеристик вітчизняної економіки аспірантами було виокремлено: (1) зростання ВВП на 5%, (2) стабільний курс національної валюти та (3) зниження облікової ставки НБУ.

До основних негативних характеристик економіки України у 2023 році згідно консолідованої думки аспірантів належать: (1) збільшення зовнішнього боргу та (2) відтік трудових ресурсів.

Наступного тижня планується провести дискусію на тему: «Перспективи економіки України у 2024 р.».

Матеріал підготував асп. Максим Колібаба.